הצמחים שלנו

צמחים ופרחים נמצאים לצדנו בכל מקום ומוסיפים לחיינו בריאות, אור ושמחה. צמחי בית ומרפסת, צמחים לגינה וגם צמחים למשרד הם חלק בלתי נפרד מחללי המגורים, העבודה והסביבה הקרובה לנו ביותר.
צמחים שנועדו לגידול בתוך הבית, מעשירים את פינות הבית בשפע של צבעים וירוק מרענן, שבלעדיהם הבית שלנו היה נראה חיוור. גם המרפסת היא מקום אידאלי לגידול צמחים, בשלל אדניות למעקה המרפסת,אדניות עץ יפות ואפשרויות שתילה נוספות. אפשר לשלב עציצים גדולים לבית או למרפסת, עצים למרפסת ואפילו לפתח גינת ירק במרפסת או בבית, כל אלו מוסיפים טעם וצבע לשגרת החיים, תורמים לאיכות החייםועושים טוב על הנשמה. בל נשכח שהעיסוק בגינון ביתי תורם להווי המשפחתי ומייצר תעסוקה בריאה לשעות הפנאי.
כשאנו יוצאים מהבית למקום העבודה, הפרחים והצמחים מלווים אותנו גם לשם, ועוזרים לנו לעבור את יום העבודה בשמחה, ולכן, כדאי להוסיף ולשלב עציצים למשרד או צמחים למשרד בשלל צבעים וגוונים.
לבעלי בתים עם גינה יש אין סוף אפשרויות ליצור גינה מעוצבת עם פרחי גינה יפים וגינת מאכל, עם עצי פרי לגינה שנעים לקטוף ולאכול. הגינה הביתית שלכם יכולה להיות חלק ממגמות עולמיות רחבות ההולכות ומתפתחות, ורבים ירצו ליצור גינה אורגנית או גינה אקולוגית ואפילו גינה יפנית. לכל אלו, ולחלומות רבים נוספים – אנו במשתלת הגן הקסום של נקודת חן עומדים לרשותכם, כדי לשמש אוזן קשבת, ולתת ייעוץ מקצועי בדרך לגינת החלומות הביתית שלכם.

הצמחים שלנו
הקמה, עיצוב ואחזקת גינות
הקמה, עיצוב ואחזקת גינות

משתלת הגן הקסום של נקודת חן הוא מקום שבו חלום הופך למציאות. יש לך רעיון? מעוניין להגשים חלום ולהפוך את הגינה \ מרפסת שלך לגן עדן אדמות ירוק ומניב, משתלת הגן הקסום של נקודת חן היא בדיוק המקום שאליו אתם צריכים להגיע. מיטב המומחים הגדולים ובעלי הנסיון בענף נמצאים פה,מחכים ומוכנים לייעץ לכם בכל הקשור להקמה – עיצוב – תכנון ואחזקת גינות פרטיות וציבוריות, הקמת גינות קטנות, הקמת גינות גדולות, הקמת גינה בדירת גן. הייחודיות שלנו מאופיינת במקצועיות ואיכות אשר לא ישאיר מקום לדמיון וישדרגו את הגינה כך שתרצו  לשהות בה כמה שיותר.
אנו מספקים שירותים בכל אזור המרכז.
תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב ומעניין של צמחים, עציצים, כלים לשתילה ולעיצוב, שתילים, פרחים ועצי פרי הצמחים נבחרים בקפידה ועל בסיס תכנון מראש. בהתאמת הצמחים, הפרחים לוקחת בחשבון את המיקום ואופי הבית, כמו גם את רצונותיהם של הלקוחות.
נשמח לעזור לכם להגשים את חלום עיצוב הגינה \ מרפסת הפרטית של ביתכם, פנו אלינו לפרטים נוספים.

על המשתלה

משתלת הגן הקסום של נקודת חן היא משתלה במרכז העניינים! – (גם) מיקום נוח ומעולה וגם שפע בלתי נגמר של צמחים לבית וצמחים לגינה, שירות וציוד מהמובילים בתחום הגינון. כל מי שעובד בגינה יודע איך זה: הצמחים קוראים לכם ואתם כל כך נהנים לטפל בהם ואז מגיע החשק לעוד עציץ בפינה ההיא ועוד צמח במרכז הגינה והנה כבר חסרה לכם אדמת שתילה. עולה שאלה, האם כדאי לשתול  את הצמח הזה בשמש או בצל?
אנחנו מכירים את זה היטב ובדיוק בשביל שאלה זו, ורבות אחרות אנחנו כאן בשבילכם עם ידע עצום שצברנו במשך למעלה מ-30 שנות נסיון  ב תחום הגינון והשתילה.
אנחנו כל כך אוהבים להיות השותפים שלכם לטיפוח הגינה, ומשום כך, רצינו להיות כמה שיותר קרובים אליכם וכשחיפשנו מקום לפתוח בו משתלה – פתח תקווה נבחרה לפני כולם, כי היא המקום הנגיש אליכם וכך,תוכלו לקפוץ אלינו בקלות, כדי להצטייד בכל מה שאתם צריכים בשביל להמשיך לעבוד בגינה.
מחפשים משתלות באיזור המרכז? – בואו אלינו למקום שהוא לא רק משתלה אלא גם בית לכל אוהבי הטבע, הצמחים והגינון.

על המשתלה
0
0
הסל קניות שלך
הסל שלך ריק

הידד! המוצר התווסף לסל הקניות בהצלחה

להזמנות ושאלות בווצאפ